Witam w moim świecie Biżuterii tworzonej z pasją na dowód nieograniczonej możliwości ludzkiej wyobraźni. Znajdziesz tu : szydełkowe kolczyki, wisiory kamienne. Biżuterię szydełkową ze szkła szlifowanego przez morze. Biżuterię z modeliny z piaskiem. Jak również wszelkiego typu eksperymenty formy i materiału: Masz pytania napisz do mnie na adres: lesage@poczta.onet.pl Zapraszam Anna Przybytniak - Grabowska
czwartek, 27 sierpnia 2009
Fashion Swap Party
Idziemy za "ciosem" po Kieleckim Fashion Swap Party pragnę przekazać zaproszenie na planowane we wrześniu kolejne wymiankowe spotkanie tym razem w Warszawie
 Fashion Swap Party jej.moda ewa żmuda-jankowska szafa.pl wymianki impreza kielce warszawa grudzień

Drodzy Fani CAFE CARMEL,            Chcieliśmy Was serdecznie zaprosić do towarzyszenia nam podczas najbliższego  Fashion Swap Party w Warszawie.

            Główną ideą Fashion Swap Party jest wielka wymiana ciuchów pomiędzy Uczestnikami wydarzenia. Ważną zasadą jest, że wymiana odbywa się bezgotówkowo – tj. bez ponoszenia kosztu zakupu nowej garderoby. Zaproszeni są absolutnie wszyscy zainteresowani modą i chęcią refreshingu szafy. Ponieważ tego typu imprezy święcą tryumfy na zachodzie, m.in. w USA, a także reprezentują pewien styl i klasę, wymieniane ubrania mają być w dobrym stanie, najlepiej z firmową metką i ciekawie zaprojektowane.

Wymiana ciuchów, to nie jedyna atrakcja Fashion Swap Party! W ramach imprezy uczestnicy będą mogli skorzystać z porad dotyczących kosmetyki ciała, których udzieli jeden z Patronów, firma Mary Kay.
W konkursy dla naszych Uczestniczek włączą się zapewne inni nasi Sponsorzy, jak portal JEJ MODA oraz SZAFA.PL.

            Ponadto, zaplanowaliśmy pokaz mody, do którego CAFE CARMEL wytypuje kilka  Uczestniczek Fashion Swap Party bądź całkowitą metamorfozę Uczestniczki FSP (w zależności od preferencji i chętnych).

            Każda Uczestniczka/ Uczestnik będzie też mogła/mógł otrzymać od nas pakiet pamiątkowych zdjęć z zabawy. Oprawę fotograficzną zapewni nasz fotograf – Katarzyna Białobrzeska.

            Fashion Swap Party zaplanowaliśmy na 27.09.2009 r. (niedziela), w godzinach 12-18, w Warszawie.
Lokal dostaliśmy od Mary Kay na Bitwy Warszawskiej 1920 r. 7A. więc bawimy się w sali na Ochocie dalekiej. Liczymy na niemal 100 Uczestniczek.

            Wstęp 7 złotych z nieograniczoną ilością ubrań, wstęp bez ubranka 9 zł.

Miejsce można zarezerwować już dziś u nas w CAFE CARMEL wysyłając do nas maila na adres: cafecarmel@cafecarmel.pl

ZAPRASZAMY KAżDEGO OD LAT 2 DO 102.

Nie zawiedźcie nas i innych Uczestniczek Swap Party, niech to się stanie najbardziej rozpoznawalna impreza wymiankowa w całej Polsce.


Jeśli zatem nasza impreza może znaleźć się w Waszym kalendarzu wydarzeń, w których warto być i o których warto powiedzieć znajomym, będzie nam niezmiernie miło Was powitać już za chwilę na Fasion Swap Party w Warszawie.

Z serdecznościami

Zespół Cafe Carmel


BAWIĄ SIĘ Z NAMI:
JEJ MODA

 SZAFA.PL.

czwartek, 20 sierpnia 2009
Szydełkowe wariacje

Wisior Szydełkowy z kuleczkami. Wysokość z zawieszką 6cm, szerokość 4cm. Długość sznura to 42cm, 6cm regulacji.

Wisior Szydełkowy z kuleczkami. Wysokość z zawieszką 6cm, szerokość 4cm. Długość sznura to 42cm, 6cm regulacji.

Szydełkowy komplet z frędzelkami ozdobiony drobnymi szklanymi koralikami. Wysokość wisiora z zawieszką 7cm, szerokość 6cm. Długość sznura 42cm, plus 6cm regulacji. Kolczyki całkowita długość z biglem ok 8cm razem z najdłuższym frędzelkiem. Szerokość 4cm.

Szydełkowy komplet z frędzelkami ozdobiony drobnymi szklanymi koralikami. Wysokość wisiora z zawieszką 7cm, szerokość 6cm. Długość sznura 42cm, plus 6cm regulacji. Kolczyki całkowita długość z biglem ok 8cm razem z najdłuższym frędzelkiem. Szerokość 4cm.

środa, 12 sierpnia 2009
Bardzo miłe wyróżnienie

Jest mi niezmiernie miło gdyż dostałam dziś wyróżnienie od Arcti za co serdecznie dziękuję

wyróżnienie od arcti

Zastanawiałam się nad tym czy ja chciałabym kogoś wyróżnić i owszem są  takie osoby  jednak nie posiadają bloga niestety ale ale ale Martucia ma konto na digart i Monia Reverie też :) Tak więc te dwie zdolne bestie dostają wyróżnienia odemnie.

Pozdrawiam Odwiedzających i jeszcze raz wielkie DZIĘKUJĘ

 
1 , 2 , 3